Життя міста

В САМБОРІ В БАГАТОПОВЕРХІВЦІ РЕМОНТУЮТЬ ЛІФТИ (ВІДЕО)

В дев`ятиповерхівці на вулиці Шухевича розпочалися ремонтні роботи. Працівники львівської фірми з обслуговування ліфтів вже до кінця цього тижня обіцяють провести повну заміну усіх тросів у обох під`їздах будинку. Адже саме через те, що вони відслужили свій термін, протерлися, зросла небезпека для мешканців будинку.
Однією з непростих проблем була відсутність професіонала в обслуговуванні. Нині уже знайшли такого спеціаліста, він пройшов відповідне навчання.
«Окрім того, що замінюємо троси, укріплюємо шахту ліфта, – розповідає один з працівників зі Львова. – Старі кріплення подекуди вийшли з ладу. При користуванні ліфтом вони потихеньку розхитувались і значно ослабли. До того ж нині використовуємо спеціальні дюбелі замість морально застарілих «костилів». А от сам мотор у доброму стані. Видно, що не так давно його встановили. Та й деякі портали зовсім нові».
Після ремонту спеціальна комісія протестує та оцінить оновлені ліфти. А от працівники запевняють, що зроблять усе якнайкраще. «Ми зовсім не боїмося їхати у них. Бо знаємо, що робимо!»


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *