Життя міста

УВАГА ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ! КОНКУРС ПРОЕКТІВ МІСЬКОГО ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

Стартувала кампанія із подання проектів на громадський бюджет.

Чудова нагода для ініціативних груп та громадських організацій реалізувати своє бачення, внести зміни у розвиток міста чи своєї організації.

Третій рік поспіль оголошується конкурс таких проектів. Усі переможці задоволені результатом. Так, за кошти громадського бюджету у попередні два роки Самбірська гімназія реалізувала проект з водовідведення, спеціалізована школа № 8 з поглибленим вивченням англійської мови отримала знаряддя для занять спортом, члени Самбірської станиці «Пласт» встановили пластикові вікна та відремонтували приміщення організації, ГО Центр надання допомоги дітям закупили навчальне та реабілітаційне обладнання для дітей з інвалідністю.

Цього року умови дещо змінили.

Найголовніше – збільшили суму самого бюджету участі громади. Тепер вона становитиме 300 тис. грн. Проте, щоб переможців було декілька, вартість реалізації проекту повинна не перевищувати 60 тис. грн.

До того ж, цьогоріч запрошуються до участі лише ініціативні групи та громадські організації, а не бюджетні установи. Серед пріоритетних напрямків – культура, мистецтво, спорт, благоустрій та облаштування прибудинкових територій.

Тож, з 1 по 15 листопада триватимуть консультації щодо написання проектів. Подати готовий написаний проект можна до 1 грудня. А з 3 по 10 грудня – голосування за проекти.

Звертайтеся за адресою пл. Ринок, 1, каб. 25, або телефонуйте за ном. 3-41-15, 3-41-08

Прес-служба міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *