Життя міста

Скоро відкриття кабінету комп’ютерної томографії

Повністю встановлений та готовий до роботи апарат комп’ютерної томографії у приміщенні Самбірської ЦРЛ. Ще минулоріч обіцяли запустити, та, як пояснюють власники апарату, через затримки із оформленням митних документів завершити усі роботи вдалося лише тепер.

Закінчений ремонт приміщення, на стінах – спеціальне захисне покриття. Віктор Орищич, представник фірми – власника апарату та орендаря приміщення Самбірської ЦРЛ розповів про те, як здійснюватимуть прийом.

«Днями нам доставлять ще кілька елементів меблів, принтер та комп’ютер. Очікуємо на ліцензію. Плануємо відкриття на початку квітня. Запис на обстеження буде здійснюватися як за телефоном, так і безпосередньо на місці. Є окрема кімната для прийому та запису хворих. За зміну обстежитись на апараті зможуть близько 30 людей. За необхідності, у екстрених випадках обстеження можна буде зробити у будь-який час доби. Вартість томографії становитиме близько 800 грн. (КТ голови). Проте вона може змінюватися. Так, у випадку, коли обстеження необхідне після закінчення робочої зміни, за виїзд спеціаліста необхідно буде доплатити ще 100 грн. Втім, обіцяємо і систему знижок. Передусім вони будуть для медичних працівників та учасників АТО. Щомісяця п’ять пацієнтів зможуть пройти безкоштовне обстеження. Хто саме – вирішить головний лікар. Саме він, з урахуванням соціальних особливостей, матеріальних труднощів та складності випадку надаватиме нам рекомендації», – відзначає Віктор Орищич.

Результати обстеження пацієнт отримає у письмовій формі, на плівці та цифровому носії. Комп’ютерна томографія дозволяє швидко та з високою точністю діагностувати травми голови, черевної порожнини, внутрішніх органів, а також для виявлення неопластичних уражень, крововиливів, емболій тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *