Життя міста

САМБІР МАТИМЕ ТОМОГРАФ ВЖЕ ВЛІТКУ

Самбірським пацієнтам для того, щоб пройти обстеження на комп’ютерному томографі, без якого часто неможливий правильний діагноз, треба було їхати або у Дрогобич, або у Львів.
Цього року на території ЦРЛ знайшли необхідне приміщення. Міська рада виставила його на право оренди. Оголошення було, конкурс відбувся. Депутати міськради погодилися з йoгo результатом, а на сесію прибув підприємець, фірма якого встановлюватиме томограф. Киянин Сергій Ковальчук розповів, що обстеження голови обійдеться пацієнтові у трохи більше, ніж 600 гривень. Це навіть менше, аніж в сусідньому Дрогобичі. Апарат потребуватиме двох лікарів, які мають пройти відповідний вишкіл. До слова, аби фахівця на томографі назвати добрим, йому треба відпрацювати 3-5 років. Договір оренди з київською фірмою укладуть майже на три роки.
Що ж до можливості отримати обстеження на пільгових умовах, то можливо користуватимуться досвідом Дрогобича, де на рік 5 пацієнтів з числа малозабезпечених приймають безкоштовно. Тепер, якщо не станеться чогось надзвичайного, то влітку справлять новосілля.
І наостанок ложку дьогтю… На сесію, де були і окрім цього не менш важливі питання життєдіяльності міста, прийшли лише 18 з 35 депутатів. Традиційно ігнорують сесії практично повним складом фракції Народного Контролю Андрія Жепка та БПП Ярослава Кузьмяка. На щастя, цього разу завдяки одностайності решти депутатів вдалося прийняти рішення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *