Життя міста

МІСТО ЗАКУПИЛО НОВИЙ ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ

Місто продовжує покроково втілювати в життя одне із першочергових завдань – повністю забезпечити новим транспортом стратегічно важливі для міської господарки підприємства. За останні два роки СКП “Об’єднане” поповнило свій автопарк сімома одиницями спецтехніки. Тепер обнову отримали у водоканалі.

Новий екскаватор-навантажувач JCB 3CX Sitemaster вартістю понад два мільйони гривень підприємство отримало на баланс наприкінці червня. Керівник підприємства Іван Маланкевич, коментуючи поповнення автопарку, зазначив, що обнова дуже вчасна. Працівники ВУВКГ саме готуються до масштабного ремонту вулиці Мазепи. Як тільки кошторисна документація пройде експертизу, розпочнуть розкопки та проводитимуть заміну старих каналізаційних труб.
Наявність сучасного трактора дозволить працівникам підприємства швидко ліквідовувати аварії у мережах водопостачання та водовідведення.
Минулоріч вдалося  закупити новий німецький насос. Це дозволило збільшити кількість годин подачі води у будні дні. Під час свят вона подається цілодобово. В недалекій перспективі вода подаватиметься цілодобово щодня.

за матеріалами Новини Самбора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *